Sparing: Rekord Bielsko-Biała wygrywa ze Skrą Częstochowa

Przygotowujący się do startu Orlen Ekstraligi Rekord Bielsko-Biała pokonał w meczu towarzyskim Skrę Częstochowa 3:1.

Niespodziewanie to zespół z Częstochowy objął prowadzenie w szesnastej minucie spotkania po golu zawodniczki testowanej. Dziesięć minut później do wyrównania doprowadziła jedna z zawodniczek testowanych przez drużynę beniaminka Orlen Ekstraligi.

W drugiej części spotkania kibice zobaczyli dwie bramki autora piłkarek Rekordu. W 74. minucie gola z rzutu wolnego zdobyła Magdalena Piekarska, a wynik spotkania ustaliła w 77. minucie Julia Gutowska.

Kolejny mecz towarzyski Rekord rozegra 29 lipca z drugoligowym Respektem Myślenice. Skra w sobotę zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

Sparing
Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 3:1 (1:0)
zawodniczka testowana 26′, Piekarska 74′, Gutowska 77′ – zawodniczka testowana 16′

Rekord: Ludwiczak – Cygan, testowana zawodniczka, Witkowska, Palichleb, Szostak, testowana zawodniczka, Gąsiorek, testowana zawodniczka, Sunday, Gutowska. Grały również: testowana zawodniczka, testowana zawodniczka, testowana zawodniczka, Piekarska, testowana zawodniczka, Czyż, Żmudka, Szafran, Długokęcka, Zając.