Kobiecy Futbol
Ekstraliga News. Newsy

Nadja Stanovic wraca do kadry!

Nadja Stanovic po dłuższej przerwie powróciła do gry w kadrze narodowej, jej reprezentacja wygrała 2:1 po zaciętym meczu z Maltą! 

Piłkarka GKS-u Katowice zagrała pierwszy mecz po ponad roku przerwy w reprezentacji narodowej, ostatnie spotkanie rozegrała w starciu przeciwko Irlandii. Głównym powodem braku możliwości wyjazdu piłkarki na kadrę były obostrzenia spowodowane Covid-19, brak zgody klub na wyjazd na Bałkany. Poprosiliśmy Nadję o wypowiedź na temat meczu z Maltą oraz przyszłości jej kadry narodowej.

– Myślę, że realizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne co do tego spotkania z Maltą. Mecz był bardzo ciężki i mimo tego, że byłyśmy na to przygotowane i tak przez chwile wprowadziliśmy trochę paniki w naszym graniu. A co do mojego występu oczywiście jestem zadowolona ale wiadomo, że zawsze można lepiej grać.

– Mamy bardzo młody zespół i każdy wie, że jesteśmy małym krajem i z ciężka przeszłością, ale staramy się dawać z siebie jak najwięcej .Chcemy ciągle pracować nad sobą i być wyżej niż jesteśmy aktualnie.

– Myślę że do poprawy jest bardzo dużo nie tylko po tym meczu ale rzecz nie leży tylko w tym meczu. Więc tak jak mówię przeanalizujemy wszystko i będziemy pracować jak do tej pory.

Mecz towarzyski
Malta – Czarnogóra 1:2 (1:2)
Bramki: S. Zammit – Bulatovic, Kuc

Malta: J. Xureb – Zahara (46′ E. Xuereb)  Lipman, Farrugia, Willis (46′ Theuma), Cuschieri, C. Zammit, S. Zammit, Sciberras (46′ Mifsud), Bugeja (46′ Flask)

Czarnogóra: Cabarkapa – Bozic, Bulatovic, Djukic, Karlicic (72′ Kocanovic), Kuc, Maras (69′ Popovic) Radunovic (82′ Janjusevic) Saranovic, Stanovic (87′ Bosnjak), Toskovic

fot. mfa.com.mt

Może Cię również zainteresować

Bramka Julii Matuschewski, porażka Saarbrücken

Cichy

[WIDEO] Zobacz gola Małgorzaty Mesjasz przeciwko Bayerowi Leverkusen

Mariusz

Pięć piłkarek z Ekstraligi powołanych do kadry Słowacji

Mariusz

Skomentuj