fbpx

Sylwia Matysik nie zagra z Mołdawią!

Pech nie opuszcza reprezentacji Polski. Selekcjoner Miłosz Stępiński musiał dokonać już trzech awaryjnych zmian w kadrze, a dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym urazie zawodniczki powołanej na mecze z Mołdawią i Azerbejdżanem. W sobotnim spotkaniu nie będzie mogła wystąpić Sylwia Matysik.

Pomocniczka Górnika Łęczna na zgrupowaniu reprezentacji doznała urazu palca, co wykluczyło ją z dzisiejszego pojedynku przeciwko Mołdawii – Nie zamierzamy ryzykować, szczególnie, że na tej pozycji mamy też do dyspozycji Gabrysię Grzywińską. Poczekamy, aż Sylwia się doleczy, by mogła nam pomóc w kolejnych meczach – powiedział portalowi „Łączy nas piłka” selekcjoner biało-czerwonych.

Matysik wciąż będzie jednak przebywać na zgrupowaniu i mimo, że nie jest brana pod uwagę do gry z Mołdawią, wciąż niewykluczony jest jej udział w środowym meczu w Baku przeciwko Azerbejdżanowi. Wszystko zależeć będzie stanu kontuzjowanego palca 22-latki w kolejnych dniach.

Pierwszy gwizdek meczu reprezentacji Polski z Mołdawią zabrzmi dzisiaj o godzinie 18:00. Transmisję telewizyjną przeprowadzi TVP Sport.

 

fot. gksgornik.leczna.pl

Other Articles

Leave a Reply