fbpx

Szokujące wyznanie Hedvig Lindahl – „Szczegółowo opisał jak mnie zabije”

Klubowa koleżanka Ewy Pajor z Wolfsburga, Hedvig Lindahl wyjawiła w rozmowie ze szwedzkimi mediami, że podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata otrzymywała pogróżki od jednego z kibiców. Powodem takiego zachowania mężczyzny, który groził bramkarce śmiercią, miała być… przegrana u bukmachera.

W wywiadzie udzielonym „SVT Sports” 37-letnia reprezentantka Szwecji wyjawiła, że po ćwierćfinałowym meczu ostatniego Mundialu, w którym piłkarki „Trzech Koron” podejmowały Niemki, na Instagramie odezwał się do Lindahl nieznany mężczyzna. „Zamierzam cię zgwałcić i rozczłonkować. Przetnę twoją aortę kiedy będziesz spała” – to jedna z wiadomości jaką otrzymała obecna piłkarka Wolfsburga od tajemniczego „kibica”.

Szczegółowo opisał co chciał zrobić ze mną i moim ciałem. Jak mnie zabije. To wyglądało na bardzo przemyślane. Bardzo mi przykro, że musiałam czytać tak straszne rzeczy, odczuwałam ścisk w żołądku do końca turnieju – zdradziła Lindahl we wspomnianym wywiadzie.

Doświadczona bramkarka postanowiła zgłosić sprawę na policję i kilka miesięcy później Amerykanin został postawiony przed sądem na Florydzie. Okazało się, że wysyłał podobne wiadomości nie tylko do niej, ale także do kilku innych sportowców. Powodem gróźb skierowanych pod adresem Hedvig Lindahl miał być fakt, iż mężczyzna postawił u bukmachera na ćwierćfinałowe zwycięstwo Niemiec na Mundialu we Francji. Nasze zachodnie sąsiadki przegrały jednak 1:2 ze Szwecją, której bramki strzegła zawodniczka Wolfsburga, wobec czego stracił on sporo pieniędzy.

Odetchnęłam z ulgą, wiedząc kto za tym stoi i że został już aresztowany. Trzeba być szalonym, żeby pisać takie rzeczy – dodała bramkarka, która na wspomnianych Mistrzostwach Świata ostatecznie wywalczyła z kadrą Szwecji brązowy medal.

Other Articles

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
AngliaFrancjaHiszpaniaNewsyZagranica

Leave a Reply