Strona główna Aktualności Toni Presley legendą Orlando Pride

Toni Presley legendą Orlando Pride

0
NWSL.com/GettyImages
NWSL.com/GettyImages

Duma Florydy właśnie może się pochwalić sukcesem swojej zawodniczki w ich barwach. Toni Presley, bo o niej mowa właśnie zagrała swój setny mecz w barwach Orlando Pride, stając się przy tym jedyną zawodniczką w dziejach klubu, która zagrała w każdym sezonie od powstania klubu.

Presley gra w Orlando Pride nieprzerwanie od 2016 roku, zaledwie kilka miesięcy od powstania klubu. Amerykanka prawie całą swoją karierę spędziła w USA, oprócz swojej rocznej (i bardzo udanej) przygody w rosyjskim Ryazan VDV.

Przez lata specjaliści uważali ją za niedocenianą zawodniczkę, gdyż mimo swojego talentu nigdy nie zagrała w seniorskiej reprezentacji USA, mimo iż notowała świetne występy w drużynach młodzieżowych. Przypadek zawodniczki w barwach Stanów Zjednoczonych przypomina sytuację Ashlyn Harris, która mimo wielkiego talentu nie może liczyć na regularną grę w reprezentacji narodowej.

Obecnie spełnia się w barwach Orlando Pride, gdzie dzięki osiągnięciu liczby ponad stu meczów we wszystkich rozgrywkach, jako jedyna zawodniczka grając od pierwszego sezonu w historii klubu ma status prawdziwej legendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here