fbpx

Transferowy hit w III lidze! Była reprezentantka Polski opuszcza ekstraligowca

To prawdziwy hit transferowy w III lidze! Grająca dotychczas w Czarnych Sosnowiec Dagmara Grad od nowego sezonu występować będzie w KA 4 resPect Krobia.

Trzecioligowiec oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu byłej reprezentantki Polski, która w tym sezonie była podstawową zawodniczką ekstraligowca. W barwach Czarnych 30-latka zanotowała w obecnych rozgrywkach 11 występów w Ekstralidze oraz 4 w Pucharze Polski.

W przeszłości Dagmara Grad, która pełniła w drużynie z Zagłębia funkcję kapitana, miała okazję reprezentować również barwy Medyka Konin, Zagłębia Lubin i AZS-u Wrocław, a także niemieckiego BV Cloppenburg.

KA 4 resPect w tym sezonie występował w wielkopolskiej III lidze. Zespół uplasował się na drugim miejscu w tabeli, mając identyczny dorobek punktowy, co pierwsza w stawce ekipa LZS Juna-Trans Stare Oborzyska. W wyniku reformy rozgrywek kobiecych ekipa z Krobii będzie występować przyszłym sezonie w IV lidze.

Warto podkreślić, że wielkopolski trzecioligowiec jest partnerem Czarnych. Niedawno oba kluby ogłosiły przedłużenie współpracy o kolejny sezon. Grad z kolei w przeszłości prowadziła już obozy piłkarskie organizowane przez KA 4 resPect Krobia.

fot. czarnisosnowiec.eu

Other Articles

Leave a Reply