fbpx

U-15: Bardzo okazałe zwycięstwo na początek turnieju UEFA Development!

Turniej UEFA Development na Litwie rozpoczął się dzisiaj i potrwa do siódmego października, reprezentantki Polski do lat 15 fantastycznie rozpoczęły swój udział w tych zmaganiach.

Trenerka reprezentacji Polski U-15 Paulina Kawalec do turnieju na Litwie przygotowywała się podczas zgrupowania w Suwałkach, które rozpoczęło się 30 września. O powołanych zawodniczkach na zgrupowanie pisaliśmy TUTAJ.

Dzisiaj nasze kadrowiczki rozpoczęły zmagania w turnieju UEFA Development, który rozgrywany jest na Litwie i potrwa do 7 października. Trzeba przyznać, że Polki turniej rozpoczęły z hukiem, ciężko bowiem inaczej określić strzelanie, jakie urządziły sobie w potyczce z Irlandią Północną. Wielkie brawa!

Turniej UEFA Development
Polska U-15 – Irlandia Północna U-15 7:0 (6:0)
Burzan 4′, Guzenda 10′, 33′, Piotrowska 28′, Zając 35′, Polewska 36′, Gunia 75′

Polska: Hanna Buchta – Liwia Prochwicz (46′ Aleksandra Hrymak), Karolina Półtorak (60′ Laura Urbańczyk), Maja Wiśniewska, Julia Szymczyk (60′ Ada Markiewicz), Zofia Burzan (60′ Natalia Prewicz), Olga Polewska (46′ Maja Leśkiewicz), Blanka Zając, Oliwia Pietroń (46′ Roksana Gunia), Amelia Guzenda (46′ Julia Buszka), Sandra Piotrowska (60′ Lena Romanowska)

Żółta kartka: Półtorak

Other Articles

EkstraligaFutsalNewsy
Newsy

Leave a Reply