fbpx

U-15: Polki nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki!

Reprezentantki Polski U-15 biorą udział w turnieju UEFA Development na Litwie, dzisiaj w swoim drugim spotkaniu w czasie tych zmagań zmierzyły się z gospodyniami.

W swoim pierwszym spotkaniu w ramach turnieju UEFA Development na Litwie Polki bardzo wysoko, bo aż 7:0 pokonały Irlandię Północną, o czym pisaliśmy TUTAJ.

W dniu dzisiejszym o godzinie 16:00 podopieczny Pauliny Kawalec wybiegły na murawę, aby zmierzyć się w swoim drugim spotkaniu w turnieju z jego gospodyniami, reprezentantkami Litwy. Dzisiejsze przeciwniczki zawiesiły poprzeczkę wyżej niż wysoko pokonana przed kilkoma dniami Irlandia Północna, co jednak nie przeszkodziło Polkom w odniesieniu drugiego zwycięstwa. Biało-czerwone potwierdziły swoją wysoką formę, zwyciężając z Litwą 3:1. Gratulacje!

Turniej UEFA Development
Litwa U-15 – Polska U-15 1:3(1:0)
zawodniczka nieznana ?’ – Piotrowska 46′, 85′, Burzan 88′

Polska: Anna Sudoł – Liwia Prochwicz, Maja Wiśniewska, Karolina Półtorak (88′ Aleksandra Hrymak), Adrianna Markiewicz (60′ Zofia Burzan), Maja Leśkiewicz (88′ Natalia Prewicz), Olga Polewska (46′ Julia Szymczyk), Roksana Gunia (46′ Blanka Zając), Oliwia Pietroń (46′ Sandra Urbańczyk), Lena Romanowska (46′ Sandra Piotrowska), Amelia Guzenda (75′ Julia Buszka)

 

Other Articles

Newsy
Nabór do redakcji KobiecyFutbol!
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply