W meczu sparingowym SMS Łódź pokonuje Górnika

W dzisiejszym w spotkaniu towarzyskim rozegranym na stadionie w Łęcznej aktualny wicemistrz Polski SMS Łódź pokonał miejscowego Górnika 3:1.

Wynik spotkania w 13. minucie otworzyła Nadia Krezyman wykorzystując asystę Gabrieli Grzybowkiej. Zaledwie 8 minut później Łódzki SMS podwyższył na 2:0 po bramce z rzutu karnego Grzybowskiej. W 35 minucie spotkania Nadia Krezyman podwyższa na 3:0, ponownie wykorzystując podanie Grzybowskiej. Tuż przed zakończeniem spotkania  zawodniczki Górnika zdobywają bramkę kontaktową, a na listę strzelczyń wpisała się zawodniczka testowana.

GKS Górnik Łęczna – THE UKS SMS Łódź 1:3 (0:3)
Zawodniczka testowana 82′-Krezyman 13’ 35’, Grzybowska (k) 21′

Górnik : Zielińska- Skupień, Górnicka, Siwińska, Kazanowska, Zając, Kaczor, Litwiniec, Ratajczyk, Lefeld, Posiewka

SMS: Szperkowska (30′ Paturaj) – Enjo, Zieniewicz, Konat, Kurzawa, Gąsieniec, Abambila, Grzybowska, Malesa, Jedlińska, Krezyman
II połowa: Paturaj(60′ Macała) – Piórkowska, Sokołowska, Skrzypińska, Libera – Malesa(70′ Jedlińska), Zieniewicz(70’Krezyman), Miś, Grzybowska(70’Kurzawa),Lichwa, Dąbrowska.