Ważne zwycięstwo Medyka

Medyk Polomarket Konin pokonał dziś Sportis KKP Bydgoszcz 2:0 w swoim meczu domowym. Bramki w tym spotkaniu zdobyły Patrycja Ziemba oraz Anna Gawrońska.

Po bezbramkowej pierwszej połowie sporo emocji towarzyszyło nam zarówno na płycie boiska jak również poza nią. W 65 minucie meczu Patrycja Ziemba strzałem z lewej strony boiska daje prowadzenie Medykowi. Tuż przed końcem meczu ta sama zawodniczka po indywidualnej akcji z lewej strony świetnie zagrała do Anny Gawrońskiej, która bez żadnych problemu strzałem po ziemi pokonała bramkarkę Sportis-u.

W dzisiejszym spotkaniu oprócz zapisanych bramek w notesie sędziowskim, sędzia  Ewelina Fiodorczuk-Sipko, odnotowała także kartki dla osób funkcyjnych – dwie żółte (w konwekcji czerwoną kartkę) dla szkoleniowa drużyny gospodarza, z kolei bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał  trener bramkarek z Medyka i opiekun z Bydgoszczy.