[WIDEO] Katarzyna Kiedrzynek obroniła rzut karny, cenne zwycięstwo PSG

Katarzyna Kiedrzynek obroniła rzut karny wykonywany przez Manuele Giugliano w meczu 3. kolejki grupy C Ligi Mistrzyń i przyczyniła się do pierwszego zwycięstwa PSG  w fazie grupowej.

Drużyna z Paryża, aby myśleć o awansie do kolejnej fazy, musiała wygrać z Romą i po pierwszej połowie prowadziła 1:0 po golu z rzutu karnego Grace Geyoro. Na początku drugiej połowy reprezentantka Francji Marie-Antoinette Katoto podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. W 54. minucie Katarzyna Kiedrzynek obroniła rzut karny wykonywany przez Manuele Giugliano. Niesety cztery minuty później reprezentantka Polski musiała wyciągać piłkę z bramki po uderzeniu Valentiny Giacinti. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i PSG mogło świętować pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej. Katarzyna Kiedrzynek, która rozegrała całe spotkanie, w doliczonym czasie gry otrzymała żółtą kartkę.