fbpx

Jak to jest być menadżerem drużyny? Sprawdź!

Sports Manager PRO wprowadza rewolucyjny silnik symulacji meczów na żywo oraz ogłasza wielki konkurs świąteczny. Wykaż się taktycznym zmysłem menedżera sportowego i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Firma appcadabra tworząca popularną grę przeglądarkową “Sports Manager PRO” ogłosiła wprowadzenie nowego silnika symulacji meczów rozgrywanych na żywo. To przełomowe narzędzie ma na celu zrewolucjonizowanie doświadczeń graczy, oferując im pełną kontrolę nad meczami i zaawansowane opcje taktyczne.

Jak doskonale wiecie, wywodzimy się ze sportu żużlowego. Z tego też powodu symbolicznie jako pierwsza wystartuje właśnie sekcja żużlowa, a już w poniedziałek ruszamy z e-sportem. Z początkiem nowego roku dołączą sekcje hokeja na lodzie i futsalu. A już po świętach startujemy z rozgrywkami ligowymi, gdzie ranking decyduje o przypisaniu drużyn do poszczególnych lig.” – czytamy w komunikacie operatora do graczy.

Co czeka na żużlowych graczy? Nowy silnik symulacji meczów powstał na bazie 20-letnich doświadczeń w tworzeniu gier tego typu, przy zastosowaniu nowych technologii oraz sztucznej inteligencji. Mechanika opiera się na 25 atrybutach zawodników, a do tego dochodzą jeszcze atrybuty użytkownika, klubu czy drużyny. Z naciskiem na zagrania taktyczne i pełną kontrolę nad meczem. Ponadto gracze mogą kibicować wybranej drużynie, co wpływa na jej motywację. Inne nowości w grze to m.in. pełne zarządzanie kontem użytkownika, możliwość ustawienia własnych awatarów i herbów klubu, oraz nowy czat z historią i kanałami. Te innowacje mają na celu zwiększenie zaangażowania i interakcji w społeczności graczy.

Najlepiej przekonać się o tym samemu. Gra rusza dzisiaj o godz. 15.15. Już można się rejestrować. Rejestrując się tutaj zgarniesz konto premium na okres 6 miesięcy oraz 300 kredytów.

“Sports Manager PRO” zaprasza wszystkich graczy do aktywnego uczestnictwa w grze i dołączenia do swojej rozwijającej się społeczności, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności menedżerskie. Wraz z nowym rozpoczęciem, “Sports Manager PRO” wraz ze sponsorami “Skiuba” i “Jaaqob Holding” oraz partnerem medialnym “Magazyn Żużel”, uruchamiają wielki konkurs świąteczny. Uczestnicy mają szansę na wygranie ekskluzywnych zestawów, w tym Klawiatura Barebones Skyloong GK61X z gadżetami, a także wiele innych atrakcyjnych nagród. Dodatkowym zaskoczeniem dla graczy jest główna nagroda – konsola PlayStation 5.

Już w najbliższy poniedziałek debiutuje sekcja e-sportowa, a na początku przyszłego roku do gry dołączą sekcje hokeja na lodzie i futsalu.

Other Articles

Liga MistrzyńNewsyPolki za granicąZagranica
NewsyReprezentacjaReprezentacja A

Leave a Reply