[WIDEO] Oliwia Szperkowska w “11” kolejki D1 Arkema!

Oliwia Szperkowska, która w dniu wczorajszym zadebiutowała w barwach Paris Saint-Germain znalazła się w “11” 21. kolejki D1 Arkema!

Była zawodniczka Czarnych Antrans Sosnowiec szanse debiutu otrzymała w arcyciekawym spotkaniu z Paris FC. Drużyna 22-letniej bramkarki po pierwszej połowie spotkania przegrywała 0:1 po golu w 30. minucie Kessya Bussy, która pokonała Szperkowską mocnym uderzeniem tuż przy słupku. Gospodynie do wyrównania doprowadziły w 71. minucie po golu Anaïs Ebayilin. Polska bramkarka w całym spotkaniu dwukrotnie spisała się fenomenalnie, wychodząc zwycięsko z pojedynku sam na sam, a w jednej z sytuacji w kapitalny sposób wybroniła uderzenie rywalki z bliskiej odległości.