fbpx

Za nami półfinały Pucharu Polski, zatem czas na półfinały Pucharu Fanów!

Rywalizacja w prowadzonym przez nas razem z marką 3stu Pucharze Fanów wkroczyła w decydującą fazę! Po krótkiej przerwie najwyższy czas podsumować to, co działo się w ćwierćfinałach i przedstawić harmonogram walki o nagrody!

W grze o nasze trofeum pozostały już tylko 4 kluby. Trzy z nich za Wasze internetowe wsparcie zostaną przez nas nagrodzeni. Tylko od kibiców zależeć będzie to, jakie nagrody trafią w ich ręce! Przypomnijmy, że mistrz trwającej edycji otrzyma komplet 18 meczowych koszulek. Zwycięski klub sam będzie mógł wybrać swój wzór i kolorystykę trykotu, który oprócz herbu klubu będzie miał na sobie także logo marki 3stu, a także logo portalu KobiecyFutbol.pl na jednym z rękawów. Zespół, który ulegnie w finale na pocieszenie dostanie z kolei 9 ręczników z mikrofibry firmy 3stu. Po raz pierwszy czekać nas będzie ponadto starcie o trzecie miejsce. Jego stawką będzie nagroda w postaci 9 workoplecaków także ufundowanych przez polską markę odzieżową 3stu.

Tak prezentują się wyniki ćwierćfinałów Pucharu Fanów:

PTC Pabianice 908 – 951 TS Iskra Tarnów
LKS Targowianka Targowisko
787 – 727 KS Wełna Skoki
Limanovia Limanowa 1330 – 1350 Beniaminek Profbud Krosno
Tygryski Świętochłowice 1145 – 1237 FSA Kraków

Półfinały ruszą już jutro, pojedynki jak zwykle startować będą o godzinie 12:00, a głosowanie trwa 24 godziny. Oto plan na mecz 1/2 oraz finał i starcie o 3. miejsce:

TS Iskra Tarnów – LKS Targowianka Targowisko (26 kwietnia, 12:00)
Beniaminek Profbud Krosno – FSA Kraków (27 kwietnia, 12:00)

Mecz o 3. miejsce – 1 maja, 12:00
Finał – 2 maja, 12:00

Other Articles

I ligaNewsyPolska
FrancjaNewsyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply