[WIDEO] Zobacz gola Ewy Pajor w półfinale Ligi Mistrzyń

W pierwszym starciu półfinałowym UEFA Women’s Champions League VfL Wolfsburg zremisował z Arsenalem 2:2. Wynik tego spotkania otworzyła swoim golem Ewa Pajor.

Napastniczka reprezentacji Polski piłkę w siatce umieściła w 19. minucie. To wtedy długie podanie do środka bezbłędnie przyjęła Sveindís Jane Jónsdóttir, która wypatrzyła wbiegającą w pole karne Ewę Pajor. Nasza rodaczka otrzymała celne podanie i miała przed sobą tylko Manuelę Zinsberger. Wiceliderka strzelczyń Frauen Bundesligi pewnym strzałem pokonała bramkarkę Arsenalu. Niedługo później po fatalnym błędzie defensywy Kanonierek Wolfsburg prowadził już 2:0.

Wilczyce jednak nie zdołały utrzymać prowadzenia. Tuż przed zejściem do szatni kontaktowe trafienie zanotowała Rafaelle Souza, a w drugiej połowie po akcji rozpoczętej stratą Ewy Pajor na połowie rywalek, na 2:2 trafiła Stina Blackstenius. Rewanżowy mecz Arsenalu z Wolfsburgiem odbędzie się dokładnie za tydzień, w poniedziałek 1 maja na Emirates Stadium w Londynie.