
[WIDEO] Zobacz trzecią bramkę Eweliny Kamczyk w lidze francuskiej
W ubiegły weekend Ewelina Kamczyk strzeliła swojego trzeciego gola w tym sezonie francuskiej Division 1 Arkema. Jej FC Fleury 91 pokonało przedostatnie ASJ Soyaux aż 4:0.
Regularnie pomijana przy powołaniach do reprezentacji przez Ninę Patalon piłkarka wynik sobotniego meczu otworzyła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Wtedy to prawym skrzydłem szarżowała Rosemonde Kouassi, która w tempo wyłożyła piłkę naszej rodaczce. Ewelinie Kamczyk nie pozostało nic innego, jak uderzeniem z okolic linii piątego metra pokonać bezradną Romane Munich i dać przyjezdnym prowadzenie.
Fleury ostatecznie rozgromiło rywalki aż 4:0 i pozostało na czwartym miejscu w tabeli ligi francuskiej. O szczegółach starcia, w którym wystąpiła również powracająca do zdrowia Dominika Grabowska pisaliśmy w miniony weekend TUTAJ.
Gol Eweliny Kamczyk z ASJ Soyaux:
Polecamy
-
Newsy22.03.262 liga północna: Inauguracja rundy wiosennej
Milena Romanowska
-
Newsy22.03.26Orlen Ekstraliga: Piłkarki Śląska pokonują AP Gdańsk 3:2
Leszek_Z
-
Newsy22.03.26Orlen Ekstraliga: Rekord wywozi trzy punkty z Łęcznej
Milena Romanowska
-
Newsy21.03.26Orlen 1. Liga: Polonia i Resovia z trzema punktami
Milena Romanowska


