[WIDEO] Śląsk Wrocław przegrywa z Czarnymi Sosnowiec

W spotkaniu dwóch drużyn Ekstraligowych Czarni Sosnowiec pokonali na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu miejscowy Śląsk 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa w drugiej części spotkania zdobyła Veronika Slukova.

Od początku spotkania to gospodynie przejęły inicjatywę i próbowały stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwniczek jednak po kwadransie gra się wyrównała. W 30.minucie po indywidualnej akcji jednej z zawodniczek Czarnych dobrze w bramce spisała się Anna Bocian. Na początku drugiej połowy na uderzenie zdecydowała się Lilyana Kostova jednak ponownie dobrze w bramce Wrocławianek zachowała się Anna Bocian. Decydująca o zwycięstwie Sosnowiczanek bramkę w 71. minucie zdobyła Veronika Slukova.

Śląsk Wrocław – Czarni Sosnowiec 0:1 (0:0)