fbpx

Wielka szansa przed utalentowaną zawodniczką!

Skauci 1. KS Ślęzy Wrocław nie próżnują, o czym świadczy zaproszenie na otwarty trening utalentowanej zawodniczki z województwa świętokrzyskiego.

Przerwę w rozgrywkach efektywnie starają się wykorzystać działacze występującej w Orlen I lidze 1. KS Ślęzy Wrocław. Zespół ze stolicy Dolnego Śląska po rundzie jesiennej plasuje się na 4. pozycji w tabeli i z pewnością będzie chciał włączyć się aktywnie do walki o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Wzrok wysłanników klubu z Kłokoczyc sięga daleko i wypatruje utalentowanych zawodniczek także na niższych szczeblach rozgrywkowych, czego dowodzi zaproszenie na trening otwarty wysłane do Hanny Młyńczak. Utalentowana zawodniczka występuje aktualnie w KS Naprzodzie Jędrzejów, wraz z którym przerwę zimową spędza na fotelu liderek IV ligi grupy świętokrzyskiej. Hanna Młyńczak zanim trafiła do Jędrzejowa, reprezentowała barwy Football Academy Pińczów oraz GKS-u Nowiny. Jej świetna postawa w rundzie jesiennej zaowocowała zaproszeniem na testy do Ślęzy, co z pewnością jest dla tej piłkarki wielką szansą na znaczący krok w karierze. W klubie z Jędrzejowa swój talent zawodniczka rozwija pod okiem trenera Mirosława Dzióby.
Trzymajmy kciuki za Hanię i życzmy jej powodzenia!

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Comments (1)

  1. Nie no nie!

    Rzeczywiscie niesamowita historia. Piłkarka IV ligi zaproszona na pokaz do 4 druzyny I ligi. I to jest news na pierwsza strone, na wielkie litery. Ma to zwrocic uwage selekcjonerow reprezentacji? Zrozumiale gdyby zawodniczka wyrozniajaca sie gra w kadrze mlodziezowej kraju pojechala na prezentacje do GKS Katowice cz Pogoni Szczecin. Ludzie wezcie sie ogarnijcie i nie robcie sensacji tak gdzie jej nie ma.

Leave a Reply