fbpx

Wraca TYPER KobiecyFutbol.pl!

Koronawirus pokrzyżował wiele planów nie tylko klubom i zawodniczkom, ale także nam. Po wymuszonej przerwie wracamy jednak z naszym typerem, który musiał zostać przerwany po zaledwie dwóch kolejkach. Z tego też powodu cały czas można do niego dołączyć i powalczyć o atrakcyjne nagrody!

W skrócie przypominamy – pod koniec lutego wystartował Typer KobiecyFutbol.pl, w którym kibice rywalizują między sobą poprzez typowanie wskazanych przez nas meczów. My przyznajemy za każdy typ odpowiednią liczbę punktów i co kolejkę publikujemy aktualną klasyfikację. Trójka najlepszych typerów zostanie przez nas nagrodzona. Pierwsze dwa miejsca otrzymają po książce – „Sebastian Mila. Autobiografia” w twardej okładce z autografem, bądź „Ja, Futbol” Zlatana Ibrahimovicia. Każda osoba z podium otrzyma ponadto kubek z logiem KobiecyFutbol.pl.

Niestety, mimo ambitnych planów, już po dwóch tygodniach musieliśmy zawiesić rywalizację w naszej zabawie, bowiem rozgrywki w Polsce zostały zawieszone. Wiele tygodni czekaliśmy na ich wznowienie, gdyż wiemy że to właśnie te mecze są dla Was najciekawsze do obstawiania. Ostatecznie liga już nie zagra, lecz czekają nasz jeszcze w tym sezonie piłkarskie emocje. Puchar Polski, baraże o grę w 1 lidze – te starcia już niebawem. Z tego powodu podjęliśmy decyzję – TYPER WRACA!

Aby zapewnić możliwie maksymalne emocje, a także nowym osobom zainteresowanym dołączeniem do zabawy, dać możliwość rozpoczęcia rywalizacji teraz, do wytypowania będą nie tylko mecze krajowych rozgrywek, ale również starcia Polek i byłych piłkarek Ekstraligi w ligach zagranicznych, które nie zakończyły definitywnie sezonu. Ogółem zatem do zgarnięcia będzie jeszcze około 100 punktów, co wobec faktu, iż aktualny lider ma ich dokładnie 16 sprawia, że cały czas, nawet nasi nowi czytelnicy, mogą dołączyć do typera. To nic nie kosztuje, a można powalczyć o atrakcyjne nagrody! Aby ci, którzy wcześniej nie słyszeli o naszej zabawie mieli pewność, że jest o co walczyć, dorzucamy jeszcze jeden kubek z naszym logo. Otrzyma go osoba, która znajdzie się najwyżej w końcowej klasyfikacji, mimo że do walki włączy się dopiero teraz. Koniec typera planujemy na 4 lipca, czyli dzień rozegrania finału Pucharu Niemiec, w którym wystąpi VfL Wolfsburg Ewy Pajor. Czeka nas więc bardzo intensywny czas i jeszcze wiele piłkarskich emocji, także w Typerze KobiecyFutbol.pl.

Przypominamy zasady typowania – swoje wskazania publikujecie w komentarzu pod wskazanym przez nas postem najpóźniej do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu. Za poprawne wskazanie rezultatu meczu można dostać 2 punkty, natomiast dodatkowe 3 otrzyma osoba, która idealnie wytypuje końcowy wynik. Dla przykładu – właśnie w taki sposób aktualny lider wskoczył na pierwsze miejsce, mimo że w pierwszej kolejce nie poszło mu najlepiej. Maciek Gołębski idealnie wytypował dwa z trzech meczów (5:0 w pojedynku Polska – Mołdawia i 2:2 w starciu Meksyku ze Słowacją), co w połączeniu z poprawnym wskazaniem wygranej Polek z Azerkami dało mu aż 12 punktów za trzy mecze. Można zatem łatwo wywnioskować, że przy sporej dawce szczęścia i intuicji, na pierwsze miejsce może teraz wskoczyć każdy, kto wytypuje idealnie zaledwie 4 spotkania! A do końca pierwszej edycji naszego typera tych spotkań będzie około dwudziestu. Nie przedłużając, szczegółowo opisane zasady rywalizacji macie TUTAJ.

Typer KobiecyFutbol.pl wznawiamy już w najbliższą niedzielę dwoma meczami reprezentantek Polski w niemieckiej ekstraklasie, a także hitem ligi białoruskiej, w którym wystąpią piłkarki znane z polskich boisk. Oto spotkania do obstawienia w 3. kolejce naszego typera:

1) Bayer Leverkusen – Turbine Poczdam (niedziela, 14 czerwca, 14:00)
2) SC Sand – TSG Hoffenheim (niedziela, 14 czerwca, 14:00)
3) FK Mińsk – Niemen Grodno (niedziela, 14 czerwca, 15:00)

Już w pierwszy weekend po wznowieniu rywalizacji do zdobycia jest aż 15 punktów. Na Wasze komentarze z wynikami meczów czekamy pod TYM LINKIEM, czyli przypiętym na górze naszego fanpage’a postem. Typy na 3. kolejkę można opublikować najpóźniej do niedzieli do godziny 14:00. Przy okazji publikujemy również aktualną klasyfikację naszej zabawy (pisownia oryginalna z Facebooka):

1. Maciek Gołębski – 16
2. Adam Kokowicz – 12,5
3. Kinga Witczak – 10
Kacper Grzeszczyk – 10
5. Remigiusz Sobczak – 8,5
6. Stanisław Łapiński – 8
7. Luke Van K – 4
8. Adek Wielbuond Szewczyk – 2

Other Articles

AngliaNewsyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply