[FOTO]: Wyrównany mecz outsiderów ligi

Dziś w Głogówku został rozegrany mecz towarzyski  pomiędzy drużynami zamykającymi tabele w rozgrywkach Ekstraligowych.

Zarówno dla zespołu gospodarzy  jak i TS ROW Rybnik był to pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0 .Bramkę dla Rolnika  w 73. minucie  spotkania zdobyła Wiktoria Aumiiler, której asystowała Kingi Ejzel.  Najlepszą okazję na zdobycie bramki przyjezdne miały w 60. minucie spotkania  wtedy to piłka po strzale Patrycji Matly z rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Agnieszkę Wożniak.

LKS Rolnik B. Głogówek –  TS ROW Rybnik 1:0 (0:0)