
fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl
Wysokie zwycięstwo Górnika na start przygotowań!
Wicemistrz Polski zagrał pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Górniczki rozbiły Unię Lublin 11:1.
W spotkaniu rozgrywanym w Świdniku Zielono -Czarne wbiły drugoligowcowi aż 11 trafień. Hat -trickiem popisała się Julia Piętakiewicz, dwie bramki zdobyła Roksana Ratajczyk, a jednokrotnie na listę strzelczyń wpisywały się: Milena Kazanowska, Dominika Dereń, Jagoda Cyraniak, Marcjanna Zawadzka, Julia Ostrowska i Weronika Smaza.
Już 10 lutego Górnik rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki przeciwko AZS-owi UJ Kraków.
Opublikowano: 13.01.24
Polecamy
-
CLJ09.06.26Poznaliśmy finalistów CLJ U-16 i CLJ U-18!
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga północna: Festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga południowa: Iskra Tarnów rozgromiła Wisłę Kraków. Lider z Myszkowa stracił punkty
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26Zawodniczka Ślęzy Wrocław kończy karierę
Mariusz Cichowski


