foto. Klaudia Golasz / KobiecyFutbol.pl

To była przedostatnia kolejka znamy już kilku finalistów ale walka o awans do finałów trwa nadal. Wszystko wyjaśni się w ostatniej kolejce, która już za tydzień. Do finałów już awansowały zespoły Akademii Piłkarskiej LG, Śląska Wrocław, Resovii Rzeszów, UKS SP 11 Ursus pozostałe drużyny jeszcze walczą o awans.

Grupa A

Akademia Piłkarska LG – Checz Gdynia 12:0
Curyło 1′, Gal 8′, Tanajno 20′, 47′, 74′, Laska 22′, 34′, 39′, Wegiera 28′, Ałanowska 50′, Krzyżykowska 56′, Ostopinka 77′

UKS Victoria Sp2 Sianów – AZS UAM Poznań 0:9
Hopa 3′,  57′, 69′, 71′, 80′, Przybył 35′, 48′, 59′, Prewicz 45′

Medyk Polomarket Konin – Olimpia Szczecin 1:1
Wawrzyniak 27′- Rybińska 66′

Warta Poznań – MUKS PS Kostrzyno/O 3:7

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Akademia Piłkarska LG 6 18 6 0 0 36;1
MUKS PS Kostrzyn/O 6 12 4 0 2 20;11
AZS UAM Poznań 6 12 4 0 2 32;11
Olimpia Szczecin 6 10 3 1 2 15;19
Warta Poznań  6 9 3 0 3 17;14
Medyk Polomarket Konin 6 7 2 1 3 10;16
Checz Gdynia 6 3 1 0 5 6;33
UKS Victoria Sp2 Sianów 6 0 0 0 6 5;36

 

Grupa B

MUKS Praga Warszawa – Tęcza SISU Bydgoszcz 2:2

UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SP 11 Ursus 3:3
Pietrasik 33′, 58′, Kałun 62′ – Zielińska43′, 47′, Araśniewicz 73′

AS Stomil Olsztyn – KS AP Diamonds Academy 0:3

KKP Stomilanki Olsztyn – Włókniarz Białystok 0:0

 

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
UKS SP 11 URSUS  6 14 4 2 0 21;6
KS AP Diamonds Academy  5 12 4 0 1 15;4
Tęcza SISU Bydgoszcz 6 11 3 2 1 18;5
MUKS Praga Warszawa  5 10 3 1 1 16;6
UKS Ząbkovia Ząbki 5 8 2 2 1 17;14
KKP Stomilanki Olsztyn 4 1 0 1 3 0;19
Włókniarz Białystok 6 1 0 1 5 1;26
AS Stomil Olsztyn 5 1 0 1 4 5;13

 

Grupa C

GKS Gieksa Katowice – KS Skra Częstochowa 5:0
Baumert 9′, Czekańska 3′, 47′,Witek 76′, 79′

UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław 0:1
Popławska 27′

1 KS Ślęza Wrocław – KKS Czarni Sosnowiec 0:2
Stenzel 46′, Sroka 65′

UKS Unia Opole – KS Włókniarz Konstantynów 7:1
Marcinek 8′,Szewior 13′, Bega 30′, 65′, Piróg 32′,Badowska 46′,Głogiewicz 54′- Miązek24′

 

 
Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Śląsk Wrocław 6 18 6 0 0 25;3
GKS Gieksa Katowice S.A. 6 13 4 1 1 24;4
KKS Czarni Sosnowiec 6 12 4 0 2 14;9
UKS SMS Łódź 6 10 3 1 2 19;5
KS Skra Częstochowa S.A. 6 7 2 1 3 15;15
1 KS Ślęza Wrocław 6 6 2 0 4 7;10
UKS Unia Opole 6 4 1 1 4 14;31
KS Włókniarz Konstantynów 6 0 0 0 6 2;43

 

Grupa D

AKF Wisła Brzeźnica – Football Success Academy 2:2
Skrok 75′, Madejczyk 52′ – Kościelniak 64′, 67′

Perły Lublin – Beniaminek Profbud Krosno 0:4
Głód 8′, 55′, Cwynar 24′, 67′

Resovia Rzeszów – KSP Kielce 1:0
Ostaszewska 44′

UKS 3 WERONICA Staszówka Jelna – Górnik Łęczna 0:8
Wypych 1′, 17′, Stachura 10′, Michaluk 46′, Skrzypczak 7′, 19′, 62′, Okoń 79′

 

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
RESOVIA Rzeszów 6 16 5 1 0 14;1
Beniaminek Profbud Krosno 6 12 4 0 2 14;6
Górnik Łęczna   6 12 4 0 2 23;18
Football Success Academy 6 11 3 2 1 22;12
AKF Wisła Brzeźnica 6 10 3 1 2 22;12
KSP Kielce   5 3 1 0 4 5;15
PERŁY Lublin 5 3 1 0 4 3;14
UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 6 0 0 0 6 1;26

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here