Anna Rędzia zapewnia zwycięstwo łodziankom

TME SMS Łódź pokonał Pogoń Szczecin 2:1 po dwóch bramkach Anny Rędzi i pozostaje w walce o tytuł mistrzowski.

W piątej minucie meczu Roksana Ratajczyk miała szansę by pokonać Oliwię Szparkowską, a dwie minuty później Natalia Oleszkiewicz trafiła już do bramki w najbliższej odległości. W 10. minucie z powodu kontuzji boisko opuściła Jedlińska, a zastąpiła ją Gąsieniec. W 11. minucie po dośrodkowaniu Roksany Ratajczyk minimalnie z piłką minęła się Natalia Oleszkiewicz tracąc szansę na podwyższenie wyniku. W 15. minucie na bramkę strzelała zawodniczka SMS-u Filipczak jednak piłka po jej strzale minęła w znacznej odległości bramkę Pogoni. W 26. minucie za faul taktyczny ukarana żółtą kartkę została Weronika Szymaszek. W 38. minucie fenomenalną obroną spisała się Natalia Radkiewicz broniąc strzał trzech metrów Filipczak. Po przerwie w dalszym ciągu zawodniczki Pogoni prowadziły grę i starały się atakować bramkę Oliwii Szperkowskiej. Ale to zawodniczki z Łodzi i 59. minucie doprowadziły do ryby równania, a pięknym strzałem zza pola karnego popisała się Anna Rędzia. Po centrze zawodniczki z Japonii Enjo wspaniałym szczupakiem do bramki Pogoni Szczecin trafiła ponownie Anna Rędzia. Po utracie drugiej bramki zawodniczki Pogoni cofnęły się, łodzianki nacisnęły na bramkę szczecinianek, które popełniały dużo błędów. Wynik nie uległ zmianie i to zespół mistrzyń Polski wywiozły ważne trzy punkty ze Szczecina