Magdalena Sobal ratuje remis Pogoni

Górnik Łęczna zremisował na własnym stadionie z Pogonią Dekpol Tczew 3:3 po bramce w doliczonym czasie gry Magdaleny Sobal.

Wynik spotkania w 14. minucie otworzyła Klaudia Dębińska, a do wyrównania doprowadziła w 28. minucie Paulina Pompa. Gospodynie przed przerwą ponownie wyszły na prowadzenie po golu Oliwii Rapackiej.

Po przerwie zespół z Tczewa doprowadził do wyrównania po golu Magdaleny Sobal, gospodynie ponownie wyszły na prowadzenie po golu Marianny Litwiniec. W doliczonym czasie gry remis zespołowi z Tczewa zapewniła Magdalena Sobal, która doprowadziła do wyrównania.