Bundesliga kobiet: Dwie bramki Ewy Pajor w meczu z Freiburgiem

W dzisiejszym meczu 17. kolejki Bundesligi kobiet VfL Wolfsburg gościł u siebie zespół Freiburga. W wyjściowej jedenastce znalazły się Katarzyna Kiedrzynek oraz Ewa Pajor, która zdobyła dwie bramkiw tym meczu.

Mecz rozpoczął się nienajlepiej dla gospodyń, które od 2. minuty przegrywały 0:1 po golu Hasret Kayikçi. Prowadzenie Freiburga nie trwało jednak długo i w 8. minucie było już 1:1, a gola wyrównującego dla Wolfsburga zdobyła Ewa Pajor. Niecały kwadrans później gospodynie objęły prowadzenie, a strzelczynią ponownie została napastniczka reprezentacji Polski.  Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania kolejną bramkę dla VfL Wolfsburg zdobyła w 63. minucie Svenja Huth. Minutę później boisko opóściła Ewa Pajor, a w jej miejsce na murawę wbiegła Rebecka Blomqvist. Wynik spotkania na 3:2 w 74. minucie ustaliła Janine Minge, zdobywając drugą bramkę dla Freiburga.