Była reprezentantka Polski opuściła Hiszpanię

Po jednym sezonie zakończyła się przygoda Madison Solow z DUX Logroño. Kontrakt byłej reprezentantki Polski nie został przedłużony i pomocniczka opuściła zespół z północy Hiszpanii.

Pochodząca z Kanady pomocniczka była w minionym sezonie podstawową piłkarką trzecioligowca. W barwach ekipy z Logroño zanotowała 32 mecze.

Zespół nie osiągnął jednak celu, jakim był awans na zaplecze Primera División i po sezonie nastąpiły duże zmiany kadrowe, których jedną z ofiar jest 30-latka z polskimi korzeniami. “La Vinotinto” zakończyły rozgrywki na 4. miejscu w tabeli ze stratą dziewięciu punktów do pierwszego w stawce Levante Las Planas.

4-krotna reprezentantka Polski w przeszłości poza Ameryką Północną, skąd pochodzi, grała już na Islandii, a także we Włoszech i Szwajcarii, a ostatnio przez rok w Hiszpanii. Nie jest jeszcze znany nowy klub doświadczonej pomocniczki.

Inne wiadomości

InneNewsyPolki za granicąZagranica
Natalia Padilla-Bidas
EkstraligaI ligaNewsyPolska

Comments (2)

  1. Jaka on reprezentantka Polski. Owczesny szef reprezentacji Basiuk dal jej powolanie i 5 minut gry zeby miec wejscia w USA. Takich “przyklejanych reprezentantek” bylo w sumie kilka. Nic nie graly, niczego nie wniosly do druzyny i wspominanie o nich nie ma zdanego sensu.

Dodaj komenntarz