D1 Arkema: Ewelina Kamczyk i Dominika Grabowska strzelają w polskim meczu!

Dominika Grabowska i Ewelina Kamczyk zdobył bramki dla Fleury 91 w wygranym 2:1 spotkania 4. kolejki francuskiej D1 Arkema.

Na boisku od pierwszych minut w zespole Fleury wystąpiła Dominika Grabowska oraz Ewelina Kamczyk, a w zespole gości podstawowym składzie wybiegła Klaudia Jedlińska. Po pierwszej połowie przejezdne prowadziły po golu Sarah Jankovskiej w 42. minucie. W drugiej części spotkania do wyrównania doprowadziła Dominika Grabowska, która płaskim uderzeniem z szesnastu metrów pokonała Lise Lichtfus. Wynik meczu ustaliła w 70. minucie Ewelina Kamczyk, która wykorzystała dogranie Aldrith Quintero i zdobyła swoją trzecią bramkę w sezonie. W doliczonym czasie gry na boisku pojawiła się była zawodniczka UKS-u SMS-u Łódź Dominika Kopińska, która zmieniła Eweline Kamczyk.

W 79. minucie na boisku w zespole Dijon pojawiła się Małgorzata Grec, która zmieniła Margaux Vairon, a w 80. minucie plac gry opuściła Klaudia Jedlińska.

Po czterech kolejkach Fleury z sześcioma punktami na koncie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli, a Dijon z jednym oczkiem zajmuje dziesiąte miejsce.