fbpx

Dodatkowe powołanie do reprezentacji Polski!

W związku z kontuzją, która wykluczyła z udziału w zbliżającym się zgrupowaniu reprezentacji Polski Agnieszkę Winczo, selekcjoner Miłosz Stępiński musiał powołać w jej miejsce nową zawodniczkę. Nominację otrzymała grająca w Czarnych Sosnowiec Katarzyna Daleszczyk.

Stępiński przed kilkoma dniami zapowiedział, że zastępczynię snajperki SC Sand wytypuje dopiero po sobotnich meczach 12. kolejki Ekstraligi i tak też się stało. Daleszczyk zapracowała sobie na powołanie hat-trickiem strzelonym w derbowym pojedynku z GKS-em Katowice – Kasia jest w świetnej formie. Zdobyła w sobotę trzy bramki. Cieszę się, że będzie z nami – krótko skomentował dzisiejszą informację Miłosz Stępiński cytowany przez portal „Łączy nas piłka”.

Przy dużym udziale Daleszczyk, ekipa z Sosnowca pokonała wczoraj GieKSę 4:0. Ofensywnie usposobiona pomocniczka w tym sezonie Ekstraligi strzeliła już 9 bramek, a Czarni zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Zgrupowanie rozpoczyna się już dzisiaj wieczorem. Biało-czerwone w najbliższym czasie czekają dwa mecze – 7 marca o godzinie 18:00 z Mołdawią w Warszawie i 11 marca o 15:00 w Baku z Azerbejdżanem.

fot. fpf.pt

Other Articles

Leave a Reply