fbpx

Dołącz do redakcji KobiecyFutbol.pl!

Na dobre portal KobiecyFutbol.pl ruszył w lutym tego roku i od tamtej pory prężnie się rozwija. Staramy się zagwarantować naszym czytelnikom codzienną dawkę najważniejszych informacji ze świata zarówno polskiej, jak i światowej kobiecej piłki, a wzrastające grono fanów naszej strony utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Chcąc się rozwijać, musimy także powiększyć rozmiary naszej skromnej na chwilę obecną redakcji. Od teraz i Ty tworzyć z nami ten wyjątkowy projekt!

Ogłaszamy pierwszy nabór do redakcji KobiecyFutbol.pl! Przede wszystkim poszukujemy osób, które będą zajmowały się tym, co w portalu informacyjnym najważniejsze – pisaniem newsów, artykułów, relacji, felietonów, reportaży, przeprowadzaniem wywiadów. Jednym słowem – redaktorów. Jeśli macie pasję do piłki nożnej w kobiecym wydaniu, posługujecie się nienaganną polszczyzną, swobodnie potraficie przelać swoje myśli na papier i od dawna marzycie o przygodzie dziennikarskiej, nasz portal będzie dla Was idealnym miejscem. Dołączając do KobiecyFutbol.pl będziecie mogli pod okiem naszych doświadczonych w sportowych mediach redaktorów szlifować swoje umiejętności, postawić pierwsze dziennikarskie kroki i poznać ten piłkarski świat z nieco innej strony. Oczywiście, jeżeli macie już praktykę w tym temacie, tym lepiej! Chcemy jednak jasno zasygnalizować, że brak doświadczenia w jakiejkolwiek dziennikarskiej roli, nie będzie od razu dyskwalifikował żadnej chętnej osoby. Liczą się przede wszystkim umiejętności, bo oczywistym przecież jest, że nie będziemy Was uczyć od zera składnego formułowania zdań.

Jesteśmy również niezwykle otwarci na współpracę z fotografami. Nie ma przecież newsa, którego nie opatrujemy zdjęciem, bądź grafiką. No właśnie, osoba która pasjonuje się tworzeniem grafik także by się nam przydała. Nie musisz mieć rozbudowanego portfolio i współpracy z wielkimi firmami w CV. Musisz po prostu mieć w sobie do tego pasję i znać się na tej robocie! Jeśli jednak nie kwalifikujesz się swoimi umiejętnościami do żadnych z wymienionych już stanowisk, może jesteś w stanie pomóc naszemu portalowi od stricte technicznej strony? Jeśli tak, napisz do nas!

Co możemy zaoferować w zamian? Lojalnie uprzedzamy – nie liczcie na to, że dołączając do naszej redakcji zarobicie na willę na Hawajach, lub luksusowy samochód, ale plusów wstąpienia w nasze szeregi nie brakuje. My sami robimy to z pasji i chęci stworzenia portalu piszącego o kobiecej piłce z prawdziwego zdarzenia, którego naszym zdaniem do tej pory w tym środowisku brakowało. Potrafimy jednak docenić ludzi, którzy mają wkład w rozwój KobiecyFutbol.pl. Członkowie redakcji mogą liczyć na otrzymanie legitymacji prasowej, pomoc w zdobywaniu dziennikarskiego doświadczenia, a także otrzymywanie akredytacji prasowych na najważniejsze piłkarskie wydarzenia, jak choćby mecze reprezentacji Polski czy finał Pucharu Polski. Oferujemy także finansowe premie, których wysokość będzie zależeć od wkładu każdego z członków redakcji w aktywność naszego portalu.
Pora zrobić pierwszy krok, na pewno nie pożałujecie! Czekamy na kontakt.

Kogo szukamy?
– redaktorów
– fotoreporterów
– grafików
– programistów

Co możemy zaoferować?
– premie finansowe
– legitymację prasową
– akredytacje na najważniejsze mecze kobiecej piłki nożnej
– pracę w wyjątkowym gronie redakcyjnym, stale dążącym do rozwoju
– możliwość współtworzenia najszybciej rozwijającego się portalu o kobiecym futbolu w Polsce

Na Wasze wiadomości czekamy na Facebooku (LINK TUTAJ) oraz mailu. Piszcie na adres redakcja@kobiecyfutbol.pl.

Other Articles

Leave a Reply