fbpx

[EFK] AZS UJ Kraków z kolejnymi punktami

Zawodniczki UJ Kraków po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej  okazały się skuteczniejsze i pewnie pokonują swoje przeciwniczki z Opolszczyzny.

Dobrze w mecz weszły przyjezdne, które już w 2. minucie  spotkania wyszły na prowadzenie po trafieniu Zuzanny Maronde, której asystowała Julia Szostak.  W 8 minucie spotkania Rolnik doprowadza do remisu  po asyście Kingi Ejzel, Nicol Wojtas pokonuję bramkarkę UJ. W 15. minucie spotkania najpierw Kujawska trafia w słupek a następnie Aleksandra Misiak  podwyższa na 2:1 dla Rolnika. Zaledwie 10. sekund później Klaudia Gęślak doprowadza do remisu. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Początek drugiej połowy to mocne ataki Krakowianek, które w 22. minucie spotkania objęły prowadzenie po trafieniu Juli Szostak. Zaledwie 2 minuty później goniący wynik zawodniczki Rolnika wyrównują po strzale Aleksandry Dubiel. Rolniczki poszły za ciosem i za sprawą Kingi Ejzel podważają na 4:3 w 26 minucie spotkania. Jednak ostatnie słowo w dniu dzisiejszym należało  do Jagiellonek, które  w ostatnich 13. minutach spotkania aż czterokrotnie  pokonują bramkarkę Rolnika i wywożą trzy punkty z Głogówka.

Ekstraliga -7. kolejka
LKS Rolnik B. Głogówek –  AZS UJ Kraków  4:8 (2:2)
Wojtas 8′, Misiak 15′, Dubiel, 24′  Ejzel 26′  – Maronde 2′, Gęślak 15″ 31′ , Szostak 22′ 27,’32’ Trytek 31, Talaga 37′

Żółta Kartka  Wojtas, Dyja ( Trener ), Gajdemski ( Kierownik)- Szostak

Rolnik- Giercuszkiewicz – Dubiel, Pawłowska, Kujawska, Chruściel – Ejzel, Duda, Wojtas, Kościelniak, Sobkowicz, Hlukha, Misiak

UJ: Mochnacka( Syrek)- Szostak, Porada, Maronde, Ładocha- Godyń, Stachurska, Hynek, Wałaszek, Matuszczyk, Gęślak, Trytek, Talaga.

 

Other Articles

EkstraligaFutsalNewsy

Leave a Reply