fbpx

EFK: Rekord z kolejnym zwycięstwem

Rekord Bielsko – Biała, lider grupy południowej nadal się rozpędza i pewnie zmierza  w kierunku zdobycia Mistrzostwa Polski. W meczu rozegranym w środę awansem wysoko na własnym parkiecie pokonał zespół LKS Rolnik B. Głogówek 10:1.

Już w 1.minucie spotkania zawodniczki z Rekordu wyszły na prowadzenie po bramce Wiktorii Nowak. Zaledwie 60. sekund później gospodynie podwyższają na 2:0 a na listę strzelczyń wpisała się Magdalena Skolarz. W pierwszej połowie spotkania zawodniczki  Rekordu  zdołały  jeszcze czterokrotnie pokonać bramkarkę Rolnika Annę Giercuszkiwicz a bramki dla gospodyń zdobyły dwukrotnie Wiktoria Nowak oraz Anna Chóras Karolina Czyż.

Po zmianie stron goście w 23. minucie Rolnik zdobywają bramkę kontaktową  a celne trafienie zanotowała Kinga Ejzel. To było jednak za mało na rozpędzony zespół Rekordu, który w tym dniu odpowiedział jeszcze czteroma bramkami. Gospodynie wysoko pokonują swoje przeciwniczki z Opolszczyzny pokazując, że ten sezon będzie należał do nich.

Ekstraliga -6. kolejka 
BTS Rekord Bielsko Biała – LKS Rolnik B. Głogówek 10:1 (6:0)
Nowak 1′ 14′ 20′, Skolarz 2′ 25′ 34′ , Chóras 11′, Czyż 16′ 40′ Pietrzyk 27′- Ejzel 23′

Rekord: Ciupa (Bedrys)– Knysak, Moskała, Skolarz, Nowak – Nowacka, Chóras, Gąsiorek, Czyż, Pietrzyk, Rosak, Kłębek, Cygan

Rolnik- Giercuszkiewicz – Kiersztajn, Pawłowska, Kujawska, Chruściel – Ejzel, Duda, Wojtas, Kościelniak, Sobkowicz, Hlukha, Małolepsza

foto: MŁ- bts.rekord.com.pl

Other Articles

AngliaEkstraligaNewsyPolki za granicąPolskaZagranica
FutsalNewsyPuchar Polski

Leave a Reply