
Oficjalnie: Pierwszy transfer Śląska Wrocław!
Plasujący się po rundzie jesiennej na czwartym miejscu w tabeli Ekstraligi Śląsk Wrocław oficjalnie ogłosił swoje pierwsze tegoroczne wzmocnienie. Szeregi WKS-u zasiliła kapitan reprezentacji Polski U-17, Wiktoria Kiszkis.
Zgodnie z tym, co przekazywaliśmy na początku tygodnia TUTAJ, ostatecznie udało się sfinalizować wypożyczenie utalentowanej atakującej do Polski. 17-latka będzie grała w Śląsku na zasadzie półrocznego wypożyczenia z West Ham United, w którym w tym sezonie zanotowała jeden krótki występ w angielskiej ekstraklasie.
– Zdecydowałam, że Śląsk Wrocław będzie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o mój rozwój. Mam szansę na regularną grę na poziomie seniorskim, co z pewnością będzie cennym doświadczeniem i pomoże mi przygotować się do mistrzostw Europy U19 – powiedziała Kiszkis cytowana przez oficjalną stronę Śląska.
Z West Ham United do Śląska Wrocław❗️?
Utalentowana zawodniczka Wiktoria Kiszkis przenosi się do WKS-u na zasadzie półrocznego wypożyczenia z angielskiego klubu ??✍️
Witamy we Wrocławiu, Wiktoria! ? pic.twitter.com/wQVHtUgM3J
— Śląsk Wrocław (@SlaskWroclawPl) January 20, 2021
fot. slaskwroclaw.pl