EFK: Ważne punkty Rolnika

W niedzielnym spotkaniu zamykającym 4. kolejkę Ekstraligi Futsalu Kobiet AZS UP Wanda Kraków podejmowała  na własnym parkiecie zespół z Opolszczyzny LKS Rolnik B. Głogówek. Dla Wandy było to już trzeci mecz w tym sezonie dla Rolnika drugie spotkanie z uwagi za przedłużony sezon trawiasty.

Mecz dobrze ułożył się dla przyjezdnych, które to w 10. minucie spotkania wyszły na prowadzenie po bramce Kingi Ejzel. Zaledwie minutę później gospodynie doprowadziły do remisu. Po rozegraniu z rzutu rożnego Monika Markiewicz głową kieruje piłkę do bramki strzeżonej przez Annę Giercuszkiewicz.  W 14. minucie spotkania  Kinga Ejzel po raz drugi  daje prowadzenie Rolnikowi. Tuż przed przerwą po rozegraniu zrzutu rożnego Monika Markiewicz ponownie doprowadza do remisu. Wynik do przerwy 2:2

Po zmianie stron mieliśmy wyrównane spotkanie a  na zmianę wyniku musieliśmy poczekać do 34. minuty meczu wtedy to na listę strzelczyń wpisała się Ilona Kujawska kapitan Rolnika dając drużynie z Opolszczyzny prowadzenie. W 38. minucie spotkania  w sytuacji sam na sam z bramkarką Wandy wyszła Ejzel jednak Wiktoria Janik  poza polem karnym interweniuje ręką za co została ukarana czerwoną kartką . Tuż przed końcowym gwizdkiem Kinga Ejzel  zdobywa czwartą bramkę dla przyjezdnych a trzecią w meczu kompletuje swój hattrick. Rolnik po meczu walki w Krakowie zdobywa komplet punktów.