Ekstraliga : Medyk z kolejnymi punktami

Zawodniczki z Medyka pokonują Sportis 2:0 i nadal utrzymują trzecie miejsce w tabeli.

Medyk Konin tak samo jak w rundzie jesiennej w dzisiejszym spotkaniu pokonuje zawodniczki z Bydgoszczy 2:0. Pierwszą bramkę dla gospodyń zdobyła Natalia Chudzik w 6. minucie spotkania. Miejscowe na podwyższenie wyniku musiały czekać aż do 89. minuty spotkania. Tuż przy linii autowej faulowana została Klaudia Dymińska. Do piłki podeszła Natalia Chudzik, po dośrodkowaniu , której piłkę do swojej bramki kieruje Aleksandra Sudyk. Gości mimo kilku dogodnych sytuacji w dzisiejszym spotkaniu musiały uznać wyższość medyka