Ekstraliga : Pewne zwycięstwo Gieksy

Gieksa w swoim pierwszym meczu wyjazdowym wysoko pokonała beniaminka z Rybnika 7:0. Pięć bramek w tym spotkaniu zdobyła  Kinga Kozak

Mecz był wyrównany do 34 minucie spotkania wtedy to Kinga Kozak otrzymuje piłkę w pole karne i pewnie  zdobywa prowadzenie dla swojej drużyny. Siedem minut później aktywna Kozak wypracowała rzut karny , który to na bramkę zamieniła Zofia Bruszewska.  W ostatnich sekundach  pierwszej połowy Katowiczanki  zdobywają trzecia bramkę a na listę strzelczyń ponownie wpisała się Kinga Kozak.

Po przerwie przyjezdne zdołały zdobyć jeszcze cztery bramki. Trzy  trafienia zanotowała  wyróżniająca się w dniu dzisiejszym  Kozak i swoją bramkę w debiucie w ekstralidze zdobyła Katerina Vojtkova.  Gieksa w dzisiejszym spotkaniu pewnie i zasłużenie pokonuje beniaminka.