Ekstraliga: Urodzinowy prezent dla trenera Olimpii.

MKS Olimpia Szczecin w doliczonym czasie gry zdobywa zwycięską bramkę , dzięki , której z Rybnika wywiozła komplet punktów.

Po bezbramkowej pierwszej połowie spotkania mecz ożywił się w drugiej części. W 49. minucie spotkania  na prowadzenie wyszła  drużyna Olimpii po bramce Aleksandry Witczak. W 85. minucie Anaida Shahbazyan, sfaulowała w polu karnym zawodniczkę gospodarzy. Rzut karny na bramkę zamieniła Katarzyna Rozmus. Grający ambitnie zespół gości w 94. minucie spotkania zdołał zdobyć komplet punków po bramce Julii Brzozowskie, która wykorzystała dośrodkowanie z rzutu rożnego Pauliny Oleksiak.

Jak podsumował trener Olimpii takie zwycięstwa smakują najbardziej, zespół walczył do ostatnich sekund, żeby wytrwać punkty. Jesienią to myśmy bardzo dużo takich punktów straciliśmy. Dziś w wielu fragmentach bardzo równy mecz. Jeśli chodzi o groźne sytuacje to zdecydowana przemaga po naszej stronie. Więc taki piękny prezent urodzinowy mi dziewczyny dziś  sprawiły. Mecz do 85 minuty mieliśmy pod kontrolą. Cieszę się, ze mimo rzutu karnego w 85. minucie spotkania i remisu 1:1 w momentach trudnych, dziewczyny podniosły głowie i we złości sportowej potrafiły się podnieść i w końcowe stwarzać groźne akcje. To jest mały krok Olimpii, aby być drużyną mocną w lidze i aby każdy czuł przed nami respekt. Dziś przede wszystkim mentalnie się zbudowaliśmy.