fbpx

Futsal Ekstraliga: Wyniki i tabela po 17. kolejce

Za nami 17. kolejka Ekstraligi Futsalu, po której niezwykle ciekawie zapowiada się walka o najniższy stopień podium w tabeli.

Wysokie zwycięstwo zanotował AZS AWF Warszawa, który pokonał Rolnika Głogówek 7:0. Bez większych szans był zawodniczki Uniwersytetu Jagiellońskiego, które we własnej hali uległy 0:7 zespołowi z Górzna.

Wyniki 17. kolejki:

KU AZS Uniwersytet Warszawski – AZS UAM Poznań 4:2 (1:1)
Jarzyna 20’, 34’, Kozłowska 34’, 39’ – Przybył 14’, Penier 33’

Link do relacji.

UW:  Nikisz – Jeryng, Bartosiewicz, Jarzyna, Rębiś – Bińczyk, Kieszkowska, Kopińska, Kozłowska, Klymova, Pruszczyk, Rosłon

UAM: Jezierska – Krystkowiak, Grzybowska, Przybył, Szydełko – Katarzyńska, Małyszka, Penier, Mazurkiewicz

Sędzia: Szymon Cienki
Sędzia asystent 1: Artur Lubecki
Sędzia asystent 2: Krzysztof Głuszek

KS Uniwersytet Jagielloński – KS Górzno-Nowy Świt 0:7 (0:2)
Matuszewska 11’, 34’, 39’, Zubała 15’, Olszowska 35’, Bała 37’, 39’,

UJ: Bałuszyńska – Maziarz, Wilk, Maronde, Misiura – Mochnacka, Jasek, Gębica, Kopacz, Hynek, Bryzek, Ładocha, Jaskółka

Górzno: Szulc – Bała, Zubała, Matuszewska, Olszowska – Ozimek, Gut, Rozhoko

Sędzia główny: Sławomir Steczka
Sędzia asystent 1: Marek Kowalik
Sędzia asystent 2: Paweł Opala

AZS AWF Warszawa – LUKS Rolnik Biedrzychowice-Głogówek 7:0 (3:0)
Pochroń 8’, Waszczuk 9’, 27′, Konobrodzka 17’, 28’, Ogonowska 22’, Golińska 34’

AZS AWF:  Krajewska –Kucharska, Mac, Ogonowska, Pochroń – Krzyczkowska, Fandrejewska, Golińska, Kowalewicz, Konobrodzka, Porębska, Luń, Waszczuk.

Rolnik: Giercuszkiewicz – Leszczyńska, Małolepsza, Służałek, Pawłowska – Globisz, Juchna, Mielczarek

Sędzia główny: Szymon Cienki
Sędzia asystent 1: Piotr Pałaszewski
Sędzia asystent 2: Krzysztof Głuszek

Amplus Słomniczanka Słomniki – TS ROW Rybnik 2:2 (1:0)
Malota 13′, Włodarczyk 32′ – Sobkowicz 25′, Bulavova 34′

Słomniczanka: Myjak – Chrząszcz, Włodarczyk, Janus, Basta – Ochniak, Nappa, Gruchacz, Mucha, Kaczmarczyk, Dąbrowska, Malota, Jurka

ROW: Dąbek – Stopka, Jaszyk, Łuczak, Sobkowicz – Sok – Jasińska, Bulavova, Cyganek, Kołek, Amiller, Rozmus

Sędzia główny: Łukasz Szymczyk
Sędzia asystent 1: Marek Kowalik
Sędzia asystent 2: Rafał Gnutek

AZS Wanda Kraków – BTS Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:1)
Czyż 2′, Shewchuk 31′, Fal 32′, Sydorenko 35′, 35′, Suwada 36′, Kaim 37′

Wanda: Piechnik – Palkiewicz, Komisarczyk, Pinho, Rusek – Jamróg, Almeida, Bętkowska, Dudek, Ferenc, Meyer, Szałaj

Rekord: Majewska – Pietrzyk, Chóras, Czyż, Fal, Szostak, Sydorenko, Suwada, Moskała, Kaim, Galus, Shevchuk

Sędzia główny: Andrzej Śliwa
Sędzia asystent 1: Angelika Gębka
Sędzia asystent 2: Arkadiusz Szymczak

Wierzbowianka Wierzbno – pauzuje.

Futsal Ekstraliga 2023/2024

PozycjaKlubMeczeWRPB+B-RBPts
118153010313+9048
21713229734+6341
31811167541+3434
41711156940+2934
51810357337+3633
6199377255+1730
71743103160-2915
81843113687-5115
91832134173-3211
1018321335112-7711
111621131999-807
1200000000

Other Articles

NewsyNiższe ligiPolska
NewsyReprezentacjaReprezentacja A

Comments (1)

  1. Agata Bała. Czemu ta dziewczyna nie zrobiła międzynarodowej kariery to nie wiem.

Leave a Reply