Futsal Ekstraliga: Wysokie zwycięstwo Rekordu na otwarcie czwartej kolejki

W spotkaniu otwierającym czwartą kolejkę futsal Ekstraligi Rekord Bielsko-Biała pokonał LUKS Rolnika Głogówek 11:0. Dla Rekordu była to trzecia wygrana w sezonie, a  zespół Rolnik doznał pierwszej porażki w sezonie.

Rekordzistki był zdecydowanym faworytem spotkania i pokazały to na parkiecie. Po niespełna trzydziestu sekundach gospodynie prowadziły po golu Anny Chóras. W piątej minucie na listę strzelców wpisała się Wiktoria Pietrzyk, a po chwili było już 3:0, a z gola mogła cieszyć się Maria Suwada. W kolejnych minutach gospodynie podwyższył prowadzenie za sprawą Martyny Galus, a po chwili wynik podwyższyła Maja Fal. W 18. minucie piłkę do własnej bramki skierowała Martyna Małolepsza, a gola do szatni zdobyła Suwada i to gospodynie schodziły na przerwę, prowadząc 7:0.

W drugiej części spotkania Rekord nie był już tak skuteczny, a kibice pierwsze trafienie w drugiej części spotkania zobaczyli w 23. minucie, gdy piłkę do bramki skierowała Julia Szostak. Dziewiątego gola dla miejscowych zdobyła Anna Chóras. Drugą bramę w meczu zdobyła w 32. minucie Maja Fal, a wynik spotkania ustaliła Izabela Tracz.