fbpx

Gabriela Grzybowska odchodzi z SMS-u! “Nie do końca z własnej woli…”

Sensacyjne wieści dostaliśmy na koniec dzisiejszego dnia. Po ponad ośmiu latach zespół SMS-u Łódź opuszcza Gabriela Grzybowska! O rozstaniu z łódzkim klubem reprezentantka Polski poinformowała za pośrednictwem instagrama. 

Nic nie dzieje się bez przyczyny, na pewne sytuacje nie mamy wpływu ale ostateczne decyzje podejmujemy sami. Każdy pracuje na swoje dobre imię i z czasem to wszystko zostanie zweryfikowane. Tak jak dobrze zaczęłam tak chciałam dobrze skończyć, ale pewne sytuacje i wydarzenia w ostatnim czasie zadecydowały o tym, że po prawie 9 latach opuszczam Łódź. Nie do końca z własnej woli ale wszystko jest po coś – możemy przeczytać w emocjonalnym wpisie 21-latki.

Utalentowana pomocniczka przez ostatnie lata była bardzo ważnym punktem zespołu Marka Chojnackiego. W tym sezonie Gabriela Grzybowska wystąpiła w dziewięciu ligowych meczach. Razem z Nadią Krezyman jest ona najlepszą strzelczynią SMS-u w tym sezonie Orlen Ekstraligi. Obie mają po pięć goli. 21-latka w sezonie 2021/2022 sięgnęła z łodziankami po mistrzostwo Polski, dzierżyła również wielokrotnie kapitańską opaskę.

Gabriela Grzybowska ma już za sobą debiut w seniorskiej reprezentacji Polski. Miał on miejsce w listopadzie 2021 roku w meczu eliminacji mistrzostw świata z Kosowem. Pod wodzą selekcjonerki Niny Patalon była już piłkarka SMS-u ma na swoim koncie jedną bramkę. Miało to miejsce w spotkaniu polskiej kadry U-23 z Wietmamem (2:1).

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Gabriela Grzybowska (@grzyb0wska)

Other Articles

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
Ewa Pajor
Liga MistrzyńNewsyPolki za granicąZagranica

Comments (1)

  1. Jeszcze tylko Nadia Krezyman i Wiktoria Zieniewicz zostały. W tej firmie już od kilku lat atmosfera się zagęszcza. Gabi, powodzenia piękna dziewczyno! Zawsze będę Ci kibicował. Gdziekolwiek będziesz!

Leave a Reply