Górnik zwycięski, Śląsk wraca na tarczy

GKS Górnik Łęczna pod wodzą trenera Roberta Makarewicza pokazuje w kolejnym spotkaniu wiele bramek i ostatecznie wygrywa ze Śląskiem Wrocław 5:0.

Worek z bramkami otworzyła 22-letnia Marcjanna Zawadzka, która golem w 18 minucie dała Łęczniankom prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy do siatki trafiła Klaudia Lefeld, piłkarki z Lubelszczyzny strzeliły tzw. gola do szatni. Trafienia w drugiej części spotkania zapoczątkowała Dominika Dereń, dla której to jest trzeci] golw tym sezonie. 4 minuty po trafieniu Dereń w 67 minucie strzał na bramkę zamieniła Macleans Chinonyerem. Ta sama zawodniczka do siatki trafiła także w 82 minucie dając Górniczkom ostatniego gola w dzisiejszym spotkaniu.