Pewne zwycięstwo HydroTrucku

W spotkaniu piątej kolejki Hydrotruck Radom nie pozostawił złudzeń rezerwom łódzkiego SMS-u i od początku dyktował warunki i stwarzał sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5.

W 6. minucie przed szansą na zdobycie bramki stanęła Amelia Chmura, ale piłka po jej strzale powędrowała obok bramki Amelii Niedzielskiej. Cztery minuty później o piłkę w pojedynku z Federicą Dall’arą walczyła Ewelina Piórkowska i niefortunnie interweniując wpakowała piłkę do własnej bramki. W 14. minucie błąd popełniła Wiktoria Orłowska. Piłkę przejęła Dall’ara i wyłożyła piłkę do Aleksandry Zielińskiej, która wyszła sam na sam z Amelią Niedzielską. Bramkarka SMS-u uchroniła zespół przed utratą drugiego gola. W 34. minucie było już 0:2. Pojedynek z Niedzielską wygrała Klaudia Żabicka. W 42. minucie po rajdzie Kingi Molendy Dall’ara wywalczyła rzut karny. Do piłki podeszła Aleksandra Szydło i pewnie pokonała Niedzielską.

W 51. minucie kolejny faul w polu karnym i bramka autorstwa Dall’ary. W 65. minucie honorową bramkę dla UKS SMS II zdobyła Justyna Libera, która płaskim strzałem pokonała Izabelę Wicik. W 82. minucie kolejną bramkę dla Hydrotrucku zdobyła Dall’ara. W 84. minucie na strzał z dystansu zdecydowała się Libera. Piłka po jej strzale odbiła się od słupka, trafiła w plecy Wicik i wróciła na boisko.