Grad bramek w niedzielnych spotkaniach futsalowego Pucharu Polski

W niedziele poznaliśmy kolejne zespół, które awansowały do 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski. Strzelanie w Białymstoku urządził sobie zespół AZS-u KU Warszawa, który pokonał miejscowy Helios 11:4.

Do zespołów AZS-u UAM Poznań oraz Iskry Tarnów dołączył kolejne zespoły, które awansowały do kolejnej fazy rozgrywek futsalowego Pucharu Polski. W kolejnej rundzie zobaczymy między innymi Kalwarianke Kraków, która pokonała na wyjeździe ekstraligową Wierzbowiankę Wierzbno. Większych problemów z pokonaniem Puszczy Niepołomice nie miały zawodniczki Rekordu, które wygrały 9:0.

Wszystkie spotkania 1/16 finału znajdziecie TUTAJ.

Wyniki 1/6 finału futsalowego Pucharu Polski:

MOSiR Lubartów – Słomniczanka Słomniki 0:3
Rojek ?, Mucha 28′, Basta 31′

Helios Białystok – AZS KU Warszawa 4:11
Dąbrowska 2′, 16′, Kalisz 18′, Kalinowska 23′, Sokołowska 23′ – Bartosiewicz 1′, 20′, Jarzyna 8′, Gołębiewska 21′, Kozłowska 22′, 37′, Bińczyk 33′, 36′, 39′

Puszcza Niepołomice – Rekord Bielsko-Biała 0:9
Szostrak 4′, Trasz 5′, Pietrzyk 7′, Moskała 9′, 35′, 38′, 38′, Fal 13′, Sydorenko 30′

Wierzbowianka Wierzbno – Kalwarianka Kalwaria 2:4