fbpx

J. Ludwiczak: Liczę, że na wiosnę trener będzie mógł na mnie liczyć

Jessica Ludwiczak przeszła zabieg artroskopii kolana. Zawodniczka GieKSy niedługo zaczyna rehabilitację i zapowiada rychły powrót na boisko.

Wychowanka Unii Opole zdecydowała się poddać artroskopii po konsultacji ze swoimi lekarzami. Z resztą oddajmy głos samej zainteresowanej.

Witaj. Powiedz jak się czujesz po zabiegu przeprowadzonym w Galen Ortopedia?

Pierwsza noc była okropna, jednak teraz wróciłam do domu i jest coraz lepiej, na szczęście w kolanie została wykonana kosmetyka.

Kiedy lekarze pozwolą ci zacząć rehabilitację i kiedy planujesz powrót do treningów? Czy zobaczymy Cię jeszcze w tym sezonie na boisku?

Według wstępnych ustaleń z lekarzem w sobotę mogę odstawić kule, a na 2-3 tygodnie mogę wejść w pierwszy trening na boisko oczywiście jeszcze nie na sto procent, dlatego uważam ze sezon wcale nie jest stracony. Liczę ze będę w pełni przygotowana i zdrowa do ligi co pozwoli mi rywalizować o miejsce w bramce. A z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim czytelnikom portalu www.kobiecyfutbol.pl zdrowych, pogodnych i wesołych świąt.

Jessica Ludwiczak to jedna z bardziej utalentowanych bramkarek młodego pokolenia, broniła również w narodowych kadrach młodzieżowych. Jest wychowanką Unii Opole, następnie broniła barw Rolnika Głogówek, AZS PWSZ Wałbrzych, Górnika Łęczna a od 2017 roku broni barw GKS GieKSy Katowice.

Foto: Archiwum własne/ Łukasz Polczyk

Other Articles

Leave a Reply