fbpx

Już w tę sobotę baraże o I ligę! Poznaliśmy lokalizacje i godziny rozpoczęcia meczów

Polski Związek już na początku czerwca poinformował, że baraże o grę w I lidze pomiędzy mistrzami czterech drugoligowych grup zostaną rozegrane 27 czerwca na neutralnych stadionach. Znamy wreszcie lokalizacje oraz godziny rozpoczęcia tych pojedynków.

Dopiero w minioną niedzielę poznaliśmy komplet uczestników meczów barażowych. Do wyłonienia mistrza grupy drugiej był bowiem potrzebny dodatkowy mecz, z którego zwycięsko wyszła ekipa Pogoni Tczew i to ją zobaczymy w sobotę w starciu z AZS Uniwersytet Warszawski. Drużyna ze stolicy po mistrzostwo w stawce grupy I sięgnąć nie zdołała, jednak liderujący SMS Łódź III nie może awansować, wobec czego to właśnie drugie w tabeli UW zagra o awans na zaplecze Ekstraligi. Pojedynek Pogoni Tczew z AZS Uniwersytet Warszawski odbędzie się w Brodnicy, na stadionie tamtejszej Sparty, przy ulicy Królowej Jadwigi 5. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 14:30.

Drugą barażową parą są mistrzowie grup III i IV – Bielawianka Bielawa oraz UKS 3 Staszkówka Jelna. Ich starcie zostanie rozegrane natomiast na obiekcie Rekordu Bielsko-Biała przy ulicy Startowej 13. Rozpoczęcie tego pojedynku zaplanowane jest na godzinę 13:00.

Wciąż brakuje w tej sprawie oficjalnego komunikatu PZPN, lecz należy się spodziewać, że oba spotkania odbędą się bez udziału publiczności. Tego samego dnia, o 20:30 w Warszawie rozpocznie się natomiast finał Pucharu Polski, w którym zmierzą się Czarni Sosnowiec i Górnik Łęczna. Tam liczba kibiców będzie ograniczona.

Other Articles

NewsyReprezentacjeZagranica
EkstraligaI ligaNewsyPolska

Leave a Reply