fbpx

Katarzyna Kiedrzynek odejdzie z PSG!

Katarzyna Kiedrzynek w tym sezonie jest jedynie rezerwową Paris Saint-Germain. Polka występuje w tym zespole od siedmiu lat i jak się okazuje, latem zmieni otoczenie. Kapitan naszej kadry z końcem czerwca wygasa umowa z dotychczasowym pracodawcą i jak sama zdradziła, podjęła już decyzję o odejściu z ekipy wicemistrzyń Francji.

28-latka była gościem najnowszego odcinka Foot Trucka, prowadzonego przez znanych z pracy dla PZPN Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego. W trakcie rozmowy z youtuberami Kiedrzynek poruszyła wiele ciekawych tematów, zdradzając także swoją przyszłość.

Każdy chyba zauważył, że mój czas w PSG już minął. Jestem w klubie już siódmy sezon, nie wygrałam nic. Puchar Francji się nie liczy. Jeśli nie gram, to nie wygrywam . Wiem, że to wszystko w końcu się odwróci. Będę o to mocno walczyć. Nie ma łatwo, bo są też ciężkie momenty, ale wiem, że moja przyszłość będzie w innym klubie – powiedziała bramkarka reprezentacji Polski.

Prowokowana do rozwinięcia tematu przez prowadzących Kiedrzynek dodała – Lyon bardzo by chciał, ale nie.

W odcinku tym udział wzięła również druga z piłkarek PSG, Paulina Dudek. Polecamy obejrzeć cały materiał na kanale Foot Truck:

 

Other Articles

FutsalNewsyPolska
NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply