Kolejna porażka spadkowicza z Ekstraligi stała się faktem

Ciężki sezon mają zawodniczki Rolnika z powodu kryzysu, który nie został w dniu dzisiejszy zażegnany. W dzisiejszym spotkaniu gospodynie musiały uznać wyższość Resovii Rzeszów doznając tym samym dziesiątej ligowej porażki.

Wynik spotkania w 22 minucie otworzyła Karolina Bednarz. Zaledwie 60 sekund później gospodynie zdołały doprowadzić do remisu po bramce Wiktorii Juchno. Do przerwy przyjezdne dwukrotnie podwyższyły wynik po bramkach Elin Lindström  i Gabrieli Kaput i to zespół z Rzeszowa na przerwę schodził z dwubramkową przewagą..

Druga odsłona to walka z obu stron jednak w końcowych minutach meczu przyjezdne zdobyły trzy bramki ostatecznie pokonując Rolnika B. Głogówek 6:1. Dzięki zwycięstwu w Głogówku, Resovianki awansowały na czwarte miejsce w tabeli.