Liczba goli, tabela Fair Play oraz wiele innych statystyk w jednym miejscu

Walka o koronę królowej strzelczyń w Ekstralidze oraz na zapleczu. Statystyki sędziów, tabela Fair Play, a także wyniki TYPERA na bieżąco. To wszystko pod jednym linkiem.

Obiecaliśmy Wam kilka dni temu, w tekście 

Sezon 2022/2023 to kilka nowości, ale także kilka powrotów. Oto czego możecie oczekiwać od nas

że oddamy Wam do dyspozycji link, w którym znajdziecie wszelakie: STATYSTYKI  oto i on

https://tiny.pl/wxcpq

Link ten przekieruje Was do tabelek w arkuszu kalkulacyjnym, tam przemieszczając się pomiędzy zakładkami, znajdziecie informację o tym, która piłkarka, w której kolejce strzeliła gola. Kto prowadzi w tabeli strzelczyń w Ekstralidze oraz I Lidze.

Przechodząc dalej, będzie można odnaleźć Tabelę Fair Play klubów Ekstraligi, a także statystyki sędziów, którzy będą “gwizdać” mecze najwyższego szczebla piłkarskiego w Polsce.

Na końcu, najważniejsza dla grających o nagrody statystyka TYPERA. 

Za nami dopiero pierwsza kolejka w obu ligach, ale oczywiście link warto sobie zapisać. My będzie Wam go przypominać. Ale jeśli chcecie być na bieżąco, warto mieć go w zakładce na smartfonie czy laptopie. 

Mamy nadzieję, że niewielka garść statystyk będzie Wam pomocna. Oczywiście w razie stwierdzenia jakichś błędów prosimy pisać.  Będziemy je weryfikować. Choć wszystkie informacje pochodzą z oficjalnych danych, jakie notują sędziowie.

Jak informowaliśmy, sekcję “Statystyki” będziemy uzupełniać najpóźniej w przeddzień kolejki ligowej, choć prosimy także momentami o wyrozumiałość. Od 2. kolejki będziemy w widocznym miejscu umieszczać informację o momencie “update”

Inne wiadomości

AktualnościI ligaNewsyPolska
NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
Michelle Biskup

Dodaj komenntarz