fbpx

Natalia Wróbel zagra w Danii!

Natalia Wróbel jeszcze przed dziewiętnastymi urodzinami opuszcza Ekstraligę. Utalentowana pomocniczka zdecydowała się na transfer do Danii. Jej nowym klubem będzie Brøndby IF.

18-latka grała ostatnio w AZS UJ Kraków. Swoimi dobrymi występami zapracowała sobie na powołanie do seniorskiej kadry, w której zadebiutowała wchodząc na ostatni kwadrans meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Kosowem (2:1). Wróbel może się też pochwalić 3 golami w 6 meczach kadry U-19.

– Zawsze lubiłem piłkę nożną i styl gry w Skandynawii. Kiedy pojawiło się zainteresowanie Brøndby, nie miałam wątpliwości. Klub ma wspaniałą historię, dobre wyposażenie i profesjonalne zaplecze. Pozwala mi się dalej rozwijać. Jestem ofensywnym, technicznym graczem, lubię toczyć pojedynki z przeciwnikiem i zawsze daję z siebie 100%. Nie mogę się doczekać gry przed naszymi kibicami – powiedziała Polka cytowana przez oficjalną stronę swojego nowego klubu.

Wróbel związała się z Brøndby dwuletnim kontraktem. Klub z przedmieść Kopenhagi miniony sezon ligi duńskiej zakończył na trzecim miejscu i nie zakwalifikował się do gry w Lidze Mistrzyń. Wyraźnie lepsze okazały się bowiem HB Køge i Fortuna Hjørring.

Other Articles

EURO 2022HiszpaniaNewsyReprezentacjaZagranica

Leave a Reply