Nerwowo, ale zwycięsko

Sportis KKP nadal bez punktów, a TME SMS z kompletem. Przez niewykorzystanie kilku dogodnych sytuacji Łodzianki zapewniły swoim sympatykom nerwową końcówkę, ale ostatecznie wygrały 2:1.

W 13. minucie meczu Daria Kurzawa dorzuciĺa piłkę w pole karne, a Dominika Kopińska wykorzystała nieporozumienie pomiędzy Natalią Piątek i Weroniką Helińską i było 1:0. W 28. minucie Kopińska ponownie mogła wpisać się na listę strzelców, ale piłka po jej strzale odbiła się od poprzeczki i opuściła pole gry. Chwilę później na dwubramkowe prowadzenie mogła wyprowadzić swoją drużynę Klaudia Jedlińska, lecz w porę zainterweniowała zawodniczka gości i ofiarnie interweniując wybiła futbolówkę zmierzającą do bramki. W 35. minucie ponownie o dużym szczęściu mógł mówić zespół z Bydgoszczy, bo Anna Rędzia obiła poprzeczkę. W 41. minucie SMS dopiął swego, kiedy to Jedlińska strzałem po ziemi pokonała Piątek. Przed przerwą pierwszy raz spróbowały odgryźć się Bydgoszczanki, gdy po błędzie Wiktorii Zieniewicz przed szansą stanęła Karolina Majda. Uderzyła ona mocno i celnie, ale nie udało jej się pokonać Oliwii Szperkowskiej, która wybiła piłkę na rzut rożny.

W drugiej połowie częściej na połowie TME SMS pojawiał się zespół gości, który doskonale wiedział, że nie ma nic do stracenia. W 56. minucie strzał Rędzi odbiła przed siebie Piątek, a dobitka Kopińskiej była niecelna. W 66. minucie Kopińska wypuściła prostopadłym podaniem Rędzię, która ponownie obiła bramkę Sportis KKP. Cztery minuty póżniej bliska zdobycia bramki była Katarzyna Konat, ale jej strzał głową wybiła defensorka gości. W 82. minucie sam na sam z Piątek wyszła Małgorzata Lichwa, ale strzeliła niecelnie po ziemi. Niewykorzystane sytuacje często lubią się mścić. Tak było i tym razem. Karolina Majda zdobyła kontaktową bramkę wykorzystując dośrodkowanie koleżanki.