fbpx

NIEOFICJALNIE: Ewa Pajor odchodzi z VfL Wolfsburg! Polka podpisała kontrakt z nowym klubem!

Zdaniem niemieckiego portalu waz-online.de Ewa Pajor opuści VfL Wolfsburg po zakończeniu sezonu. Reprezentantka Polski miała podpisać kontrakt z nowym klubem.

Zdaniem Andreasa Pahlmanna FC Barcelona zdecydowała się wyłożyć 500 tysięcy euro, które polska napastniczka miała wpisana w kontrakcie, a sama zawodniczka podpisała już kontrakt z mistrzyniami Hiszpanii trzyletni kontrakt! Nowa umowa zagwarantować ma 27-letniej napastniczce roczne zarobki w wysokości 500 tysięcy euro!

Pajor barwy zespołu z Wolfsburga reprezentuje od czerwca 2015 roku. W tym czasie rozegrała 118 ligowych spotkań, w których zdobyła 90 bramek.

W zespole FC Barcelony występuje Emilia Szymczak.

Jeżeli informacje podane przez niemieckie media potwierdzą się, Pajor zostanie najdroższą piłkarką, jaka opuściła ligę niemiecką. Obecny rekord należy do Leny Oberdorf, która zamieniła VfL na Bayern Monachium, a transfer ten zespół z Monachium kosztował 400 tysięcy euro!

Other Articles

NewsyNiższe ligiPolska
NewsyPolskaPuchar Polski

Comments (3)

  1. w barcelonie nie wystepuje Emilia Szymczak, dziewczyna jest w akademi Barcelony i jak juz grywa to w druzynie rezerw.

    • Gra w drużynie rezerw, grała w sparingach pierwszego zespołu, została zgłoszona do rozgrywek LM

  2. Leszek.Sport

    Najdroższym transferem dotychczas w futbolu kobiecym było przejście za 400 tys Keiry Walsh z ManC do właśnie Barcelony. Ewa pobiła więc rekord wszechczasów przechodząc za 500 tys Euro właśnie do Katalonii!

Leave a Reply